GAMENERD.PL

Emergency 2016 – powstrzymaj epidemię czarnej śmierci [WIDEO]

emergency 2016

Emergency zwykło trzymać się czasów współczesnych, ale w swej najnowszej odsłonie daje graczom okazję do ratowania XIV-wiecznej ludności przed dżumą.

Na Steamie ukazało się Emergency 2016. Nie jest to zupełnie nowa gra, a raczej rozszerzona edycja Emergency 5 – Symulator misji ratunkowych. Nowe wydanie zawiera bowiem wszystko to, co oferowało Emergency 5 Deluxe, wzbogacając tę zawartość o nową kampanię we współczesności, niedostępny wcześniej pojazd oraz – uwaga – misję w XIV-wiecznej Kolonii. Przenosząc się w czasy średniowiecza gracze muszą zmierzyć się, oczywiście dostępnymi wówczas środkami, z epidemią tzw. czarnej śmierci, czyli dżumy. Szacuje się, że plaga ta zabrała w owym czasie życie 100 milionów ludzi.

Twórcy Emergency 2016 opracowali scenariusz, w którym epidemia powraca we współczesnych czasach i trzeba ją zdławić w niemieckich metropoliach: Hamburgu, Berlinie, Monachium i – ponownie – Kolonii. Oprócz głównych misji na graczy czeka również szereg zadań pobocznych, podobnie jak w przypadku Emergency 5. Poniżej przedstawiamy zwiastun nowej produkcji Sixteen Tons Entertainment.

 

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas