GAMENERD.PL

Elex – nowy gameplay z Gamescom 2016! [WIDEO]

elex

Na tegorocznym gamescomie nie mogło zabraknąć gry Elex – jednej z najgoręcej wyczekiwanych niemieckich produkcji.

Z okazji odbywających się właśnie targów w Kolonii zaprezentowany został gameplay z kolejnego RPG-a akcji od ojców legendarnego Gothica i serii Risen, studia Piranha Bytes.

Wspomniany 9-minutowy film skupia się przede wszystkim na eksploracji post-apokaliptycznego świata. Jest on połączeniem science-fiction i fantasy, oraz walce z wykorzystaniem zarówno broni białej, jak i futurystycznych pukawek. Dzięki umieszczeniu gry w tak unikalnym uniwersum, twórcy mogli sobie pozwolić na ciekawe kombinacje. Co powiecie na szybkie wzbicie się ponad przeciwnika przy użyciu plecaka odrzutowego i uderzenie nań z góry ostrzem? Albo jak sprawdza się w boju połączenie miecza z piłą motorową? Sprawdźcie, oglądając poniższy materiał:

Nie sposób odmówić Elex -owi sugestywnego klimatu, który już od pierwszych sekund wciąga gracza do środka gry, nawet jeśli mamy do czynienia jedynie z nagraniem rozgrywki. Przy tym wszystkim czuć też swego rodzaju swojską siermiężność produkcji, charakterystyczną dla gier Piranha Bytes – i to wcale nie musi być wada. Fani Gothica zrozumieją o co chodzi.

Elex ma się ukazać w 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze