GAMENERD.PL

Dying Light – Techland ogłasza halloweenowy event

Dying Light – Techland ogłasza halloweenowy event

Wydawca gry Dying Light ogłasza specjalny halloweenowy event sieciowy Super-Crane. Potrwa on do 2 listopada.

Wydarzenie „Super-Crane”, nazwane od nazwiska głównego bohatera Dying Light, połączone jest z premierą kolejnego darmowego dodatku – Zrzutu #1. Przez określony czas wydłużony zostanie zasięg linki z hakiem. Dodatkowo nie będzie się ona „zużywała”, co pozwoli na nieustanne przemieszczanie się między budynkami, i zaoferuje nową opcję – możliwość przyciągania do siebie wrogów.

Dlatego też w czasie Halloween celem społeczności będzie zabicie poprzez ściągnięcie z wysokości łącznie 10 milionów wrogów. Nagrodami za takie osiągnięcie będą zestawy Bounty Skin Pack. Przewidziano też cel indywidualny. Każdy, kto złapie 5 tysięcy przeciwników za pomocą zyskującej nową funkcje linki, otrzyma dodatkowo złotą broń.

 

 

Na graczy, którzy nie mieli jeszcze styczności z Dying Light, czekają przeceny wersji cyfrowej na komputerach i konsolach. Na platformie Gemly obniżka wynosi 60 procent. Wraz z grą na użytkowników tej usługi czeka ekskluzywna zawartość.

Utrzymany w klimacie Halloween „Koszmarny Zestaw” zawiera ekskluzywną skórkę na shotguna „Zardzewiały kręgosłup”, broń w postaci trującego sierpa oraz przedmiot niespodziankę, który ujawniony zostanie niebawem. Techland zachęca wszystkich graczy do dzielenia się fragmentami swojej rozgrywki w ich mediach społecznościowych. Najlepsze trafią do specjalnego klipu.