GAMENERD.PL

Durango – nowe MMORPG od Nexona

Durango – nowe MMORPG od Nexona

Nexon i What! Studio wkrótce przedstawią Durango, grę MMORPG z potężnym otwartym światem osadzonym w alternatywnym uniwersum zamieszkałym przez dinozaury. Durango będzie dostępne na urządzeniach mobilnych tej jesieni.

Durango to gra MMORPG z potężnym otwartym światem osadzonym w alternatywnym uniwersum zamieszkałym przez dinozaury. Gracze napotkają bogate, pierwotne środowisko z elementami znanymi z czasów współczesnych. By przetrwać, będą używać nowoczesnych materiałów i technologii z ich poprzedniego życia. W zależności od interakcji z wirtualnym otoczeniem oraz ze sobą nawzajem, zostaną oni pionierami w odkrywaniu, kształtowaniu i rozwijaniu rozległej, niebezpiecznej głuszy.

[quote style=”1″ author=””]„Durango podnosi poprzeczkę dla gier z otwartym światem przeznaczonych na urządzenia mobilne. What! Studio stworzyło grę bogatą we wrażenia – gracze mogą stać się pionierami w świecie dinozaurów, kształtując fabułę poprzez społeczną rozgrywkę oraz wydarzenia w grze.”[/quote]

– stwierdził Lawrence Koh, Manager Generalny Nexon M.

 

Gra jest w pełni funkcjonalną przygodą MMO na urządzenia mobilne. Pozostawia graczom pełną wolność wyboru podczas akcji poszukiwawczych, w trakcie budowania miast oraz w bitwach przeciwko wrogim klanom i kolosalnym dinozaurom.

 

[quote style=”1″ author=””]„Durango jest grą typu sandbox o dynamicznej akcji. Jako, że jest to gra mobilna, można cieszyć się nią z przyjaciółmi z dowolnego miejsca o każdej porze. Po ponad trzech latach, oddajemy w ręce graczy świat Durango, aby mogli kształtować go, tworząc społeczności i przyjaźnie, budując własne wioski i twierdze oraz walcząc z rywalizującymi klanami o supremację.”[/quote]

– dodał Lawrence Koh.

 

W nową produkcję o będzie można zagrać na Electronic Entertainment Expo (E3) 2017 w Los Angeles Convention Center od wtorku, 13 czerwca do czwartku, 15 czerwca w Mobile and Social Games Pavilion, South Hall, Booth #2623.

 

Więcej informacji o grze na oficjalnej stronie Durango.