GAMENERD.PL

Duke Nukem 3D: World Tour – jednak powrót, remastera

Jak  pisaliśmy w zeszłym tygodniu, na stronie dukenukem.com pojawił się licznik, sugerującym, ze 3 września „coś” się wydarzy. Teraz już wiemy na pewno – Duke Nukem powraca na 20 rocznicę w formie zremasterowanej wersji o tytule Duke Nukem 3D: World Tour.
No tak, to była raczej kwestia czasu nim Książę powróci do świata gier wideo, ale chyba nie spodziewaliśmy się, że nastąpi to w takiej formie. Z drugiej strony może to i lepiej, że na razie ta seria wróci właśnie w formie remastera swojej najlepszej części, czyli Duke Nukem 3D. Być może dzięki temu zapomnimy o fatalnym Duke Nukem Forever.

Oficjalna zapowiedź remastera odbędzie się za tydzień, ale już mamy pierwsze informacje i screenshoty. Nad Duke Nukem 3D: World Tour pracuje doświadczona ekipa Nerve Software, a sama gra nie będzie czystym remasterem, bo znajdzie się tu też sporo nowej zawartości. Krążą też informacje o trybie kooperacji i deathmatch, ale te doniesienia nie są jeszcze potwierdzone. W poniższej galerii możecie też zobaczyć jak prezentuje się odświeżony Duke.


Cenę i datę premiery poznamy pewnie przy okazji oficjalnego odsłonięcia tego projektu.

Komentarze