GAMENERD.PL

Doom – aktualizacja 6,66 i darmowy weekend z grą

doom

Nowa odsłona piekielnej młócki Doom otrzymała aktualizację 6,66, która odblokowuje nam zawartość wszystkich DLC. Dodatkowo w ten weekend pomordujemy demony za darmo!

Fani piekielnej młócki nie odpoczną w ten weekend. Ci, którzy już grę Doom posiadają, wraz z aktualizacją 6,66 otrzymają 9 nowych map, 3 grywalne demony oraz 3 dodatkowe bronie. Ci, którzy na zakup gry się jeszcze nie zdecydowali, będą mogli ją wypróbować przez ten weekend za darmo.

Doom

Nowa aktualizacja usprawnia tryb wieloosobowy, a także całkowicie zmienia system zdobywania ekwipunku. Element losowości zastąpiono systemem poszczególnych elementów ekwipunku zdobywanych za konkretne działania.

Aktualizacja modyfikuje też karty zabójstw. Poszerza je m.in. o informacje na temat broni, od której zginęlismy oraz obrażeń. Zamieniono także moduły hakujące na runy znane z trybu dla pojedynczego gracza. Nie będzie już potrzebna ich aktywacja. Nie stracą również swojej ważności.

Darmowy weekend z grą dotyczy użytkowników Xbox One i PC’tów już od tego czwartku od godziny 18. A już za tydzień darmowym tygodniem z grą będą mogli rozkoszować się użytkownicy Playstation 4. Na grę obowiązuje także z tej okazji promocyjna cena – 59 zł.

Szczegóły na temat aktualizacji i darmowego weekendu znajdziecie TUTAJ.

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas