GAMENERD.PL

Dishonored 2 – nowy gameplay z Gamescom 2016! [WIDEO]

Dishonored 2

Do listopadowej premiery Dishonored 2 – kontynuacji ciepło przyjętej gry akcji z 2012 roku – pozostało zaledwie kilka miesięcy.

Nie dziwi więc, że wydawca gry, firma Bethesda, stara się umilić nam oczekiwanie. Z okazji targów gamescom 2016 opublikowano nowy pokaz z rozgrywki, tym razem w całości skupiający się na walce, zarówno z ludźmi, jak i z robotami. Tak jak poprzednio, w trakcie Quakeconu, zaprezentowano grę Corvo – głównego bohatera jedynki – tak teraz twórcy z Arkane Studios ponownie przedstawili akcję z perspektywy nowej bohaterki, Emily Kaldwin. Filmik do najdłuższych nie należy, ale pokazuje wykorzystanie kilku mocy skrytobójczyni, w tym efekt domina oraz formę demonicznego cienia. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Oprócz tego w sieci pojawiła się garść nowych screenów, które zamieściliśmy na końcu tego tekstu. Obrazki prezentują nie tylko starcia z przeciwnikami oraz postacie z gry, lecz także nowe i dobrze prezentujące się lokacje. Przypomnijmy, że premierę Dishonored 2 na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych zaplanowano na 11 listopada.

Komentarze