GAMENERD.PL

Detached – nowy tryb Race dostępny od 1 września

detached

Emocjonujące starcia w przestrzeni kosmicznej nadchodzą! Tryb Race, dodatkowa mapa multiplayer, rankingi społeczności – to niektóre z nowości przygotowanych przez Anshar Studios dla graczy.  Najnowsza aktualizacja będzie dostępna już 1 września w sklepach Steam i Oculus.

Premiera nowej aktualizacji Detached została zapowiedziana na 1 września. W grze pojawią się wyścigi w kosmosie, zmodyfikowane lobby dla graczy oraz rankingi społeczności.

Tryb Race zweryfikuje Twoje umiejętności pilotażu zaawansowanym skafandrem EVA. Wygrana będzie zależeć od Twojego doświadczenia, umiejętności oraz taktyki! Bądź czujny, ponieważ rywal w każdej chwili może skorzystać z wbudowanego przyspieszenia, i zyskać przewagę W odrobieniu strat pomogą wbudowane w kombinezon rakiety samonaprowadzające, które po trafieniu w przeciwnika unieruchomią go na kilka cennych sekund.

Nowa mapa i pościg pośród szczątków statku kosmicznego i potężnych asteroid zapewnią dodatkowy przypływ adrenaliny. Zalicz jak najwięcej checkpointów i przechytrz swoich przeciwników – zwycięzca może być tylko jeden!

Oprócz nowego trybu Race, gracze mogą skorzystać z kilku dodatkowych i usprawnionych elementów. Przebudowane lobby umożliwia szybsze dołączenie do wspólnej gry. Dodatkowo, najlepsi gracze powalczą o miejsce na podium, ustanawiając nowe rekordy w rankingach gry wieloosobowej, dostępnych w trybach Package Extraction i Race, oraz – lokalnie – w rozgrywce single player.

Wraz z aktualizacją pojawi się również nowy poziom trudności – Simulation to propozycja dla tych, którzy cenią sobie swobodną eksplorację – zniesienie ograniczenia prędkości sprawia, że gracz może poruszać się jeszcze szybciej.

Zagraj w Detached podczas PAX West!

Szukaj stoiska Detached na targach PAX West. Zagraj jako jeden z pierwszych w nowy tryb Race. Stań do walki z developerami i udowodnij, że to Ty jesteś numerem jeden nawet w dalekich rubieżach kosmosu!

Pax West: 6 Piętro, Stoisko #6003 (Indie Games Polska)

Komentarze