GAMENERD.PL

Detached – nowa aktualizacja dla trybu multiplayer

detached

Detached od Anshar Studios już wkrótce otrzyma nową aktualizację rozgrywki wieloosobowej! Z początkiem września gracze zmierzą się w ekscytujących trybach, które sprawdzą umiejętności pilotażu zaawansowanym skafandrem EVA.

Nowa aktualizacja Detached pojawi się już na początku września! Rozgrywka multiplayer stanie się jeszcze bardziej emocjonująca dzięki nowemu trybowi gry i rankingom najlepszych graczy.

Najnowsza aktualizacja skupia się na dodatkach i zmianach w rozgrywce wieloosobowej. Twórcy przygotowali nowy tryb – Race, będącym uzupełnieniem dla już istniejącego – Package Extraction. Gracze staną do rywalizacji, by pokonać gęsto rozmieszczone na mapie chackpointy i wygrać wyścig. Więcej informacji o trybie Race już wkrótce!
Dodatkowa mapa pozwoli po raz kolejny doświadczyć piękna bezkresnego kosmosu. Również zaproszenie do wspólnej rozgrywki będzie znacznie łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki nowej funkcji skracającej czas oczekiwania na dołączenie do gry, a graczy uwielbiających rywalizację ucieszy dodanie do trybu wieloosobowego rankingów społeczności. Już za chwilę będziesz mógł potwierdzić swoje umiejętności, dołączając do grona najlepszych!

 

Kosmiczna rywalizacja to nie jedyna nowość, którą Anshar Studios szykuje dla graczy. Nowy poziom trudności – Simulation spodoba się wszystkim tym, dla których „efekt wow” w kosmosie jest najważniejszy –  zmniejszona wartość hamowania i ograniczenie prędkości pozwoli na swobodną eksplorację przestrzeni kosmicznej.

Zagraj w Detached na Gamescom i PAX West!

Planujesz wyjazd na Gamescom lub PAX West? To idealna okazja, by porozmawiać z twórcami Detached i jako pierwszy stanąć do walki w nowym trybie! Szukaj stoiska Detached w następujących miejscach:

  • Gamescom: Hala 4.1, Stoisko A-015 (Indie Games Polska)
  • Pax West: 6 Piętro, Stoisko #6003 (Indie Games Polska)

O Detached

Pozostawiony na pastwę losu, w opuszczonej stacji kosmicznej… uważasz, że w kosmosie nie można się zgubić? Spróbuj znaleźć drogę pomiędzy tysiącami elementów rozbitego transportowca Big Zoe. Bądź czujny i rozwiązuj zagadki logiczne, aby stopniowo przechodzić do kolejnych fragmentów kosmicznej kolonii.

Nieprawdopodobnie klimatyczne środowisko przygotowane przez twórców pozwoli Ci doświadczyć niezwykłej immersji, która w połączeniu z urządzeniami VR dostarcza niezapomnianych wrażeń. Gracze korzystający z HTC Vive i Oculus Rift mogą liczyć na pełne wsparcie kontrolerów, które wzbogacają odczucia towarzyszące rozgrywce.

Aby dowiedzieć się więcej na temat nadchodzących wydarzeń i aktualizacji Detached, śledź profile gry na Twitterze, Facebooku, Instagramie lub wejdź na oficjalną stronę gry.

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas