GAMENERD.PL

Destrobots – top-down shooter już dostępny na Nintendo Switch™!

Destrobots gamenerd

Wybierz robota, zwołaj grupę przyjaciół i przygotuj się na solidną dawkę emocji wybuchowej akcji w najnowszej grze 7Levels.

Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się spróbować swoich sił w Destrobots w pojedynkę czy w lokalnym co-opie z grupą nawet 4. przyjaciół. Niezależnie od tego co wybierzesz masz gwarancję, że nudne samotne popołudnia czy sztywne imprezy od tej chwili będą już tyko melodią przeszłości. Oparta na trzech podstawowych mechanikach: Ruchu – Uniku – Strzału gra pozwoli łatwo dołączyć do zabawy nawet początkującym graczom. Jednak opanowanie jej do mistrzostwa, to zupełnie inna historia.

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie, (albo utrzeć nosa znajomym) pobierz grę z Nintendo eShop: https://www.nintendo.com/games/detail/destrobots-switch/ i skorzystaj z promocyjnej ceny 31,00 PLN. Obniżka potrwa tylko do 28 czerwca. Warto więc się pospieszyć zanim cena wróci do regularnego poziomu 39,00 PLN.

Destrobots gamenerd

O DESTROBOTS

Destrobots to łatwy do opanowania i trudny do wymasterowania top-down shooter genialnie sprawdzający się jako gra imprezowa. Całość opierająca się na trzech głównych mechanikach: Ruch – Unik – Strzał składa się na wybuchową mieszankę, dzięki której każde starcie będzie dynamiczne, wymagające i dające masę frajdy. Omijaj pułapki, albo wykorzystuj je przeciwko swoim wrogom. Zgarniaj power-up’y, które mogą przechylić szalę zwycięstwa na Twoją stronę i przede wszystkim zapomnij o zasadach fair play. Wyostrz swój refleks, lawiruj pomiędzy wiązkami wrogich laserów jednocześnie oddając celne strzały w stronę przeciwnika, a poczujesz słodki smak zwycięstwa!

Destrobots gamenerd

DESTROBOTS – GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI

  • PROSTE ZASADY: pozostawaj w ciągłym ruchu, strzelaj i stosuj nagłe zwroty i uniki, aby pokonać rywali;
  • ZRĘCZNOŚCIOWA ROZGRYWKA: łatwe reguły, power-up’y istotnie wpływające na przebieg rozgrywki, najeżone pułapkami areny i ani chwili wytchnienia od ciągłej akcji;
  • OBUDŹ W SOBIE DUCHA WALKI: roznieś przyjaciół na strzępy w trybach local multiplayer Deathmatch oraz Last Man Standing przewidzianych dla maksymalnie czterech graczy;
  • STAW CZOŁA HORDZIE: walcz z bezwzględną nawałnicą Destrobotów samodzielnie lub w dwuosobowym co-opie i wykręcaj niesamowite wyniki;
  • RUSZAJ NA PODBÓJ ŚWIATA I JESZCZE DALEJ: rozwijaj swoje umiejętności strzeleckie na 36 arenach rozmieszczonych w pięknych i często zaskakujących lokacjach. Od sielskiej farmy, przez statek piracki, aż po sam księżyc!

Komentarze