GAMENERD.PL

Destiny 2 na PC dostępna na całym świecie

Destiny 2

Destiny 2 jest już dostępna na całym świecie na PC, w pełni zoptymalizowana pod kątem platformy

Firmy Bungie i Activision Publishing, Inc., wspólnie należące do spółki Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), dostarczyły dziś po raz pierwszy Destiny 2. Docenianą na całym świecie grę akcji FPP, graczom korzystającym z platformy PC. Destiny 2 otrzymało do tej pory ponad 70 światowych nagród i nominacji. Między innymi zdobywając nagrodę dla najlepszej gry PC Game Critics Awards: Best of E3 2017 oraz nominację branży dla najlepszej gry PC do Gamescom Award 2017.

Konsolowa wersja gry miała premierę 6 września.

Została ona uznana przez NPD Group za najlepiej jak do tej pory sprzedającą się grę konsolową roku w USA po mniej niż miesiącu sprzedaży. Teraz Destiny 2 dla PC jest dostępne w wersji cyfrowej poprzez platformę Blizzard Battle.net oraz w wersji pudełkowej u dystrybutorów na całym świecie.

Destiny 2

Stworzone przez Bungie i przygotowane na platformę PC w partnerstwie z Vicarious Visions Destiny 2 zoptymalizowano tak, by korzystała z pełni możliwości oferowanych przez platformę. Tworzą natywną rozgrywkę PC z charakterystycznymi dla gier komputerowych opcjami: wsparciem rozdzielczości 4K, nieograniczoną częstotliwością wyświetlania klatek na sekundę, pełnym wsparciem myszki i klawiatury z możliwością dowolnego mapowania klawiszy, czatem tekstowym, regulowanym polem widzenia, szczegółowym menu ustawień PC, wsparciem monitorów 21:9 oraz potrójnych, czy też HDR. W Destiny 2 można grać na systemie operacyjnym Windows 7, Windows 8 oraz Windows 10.

Destiny 2

[quote style=”1″ author=” Eric Hirshberg, prezes Activision”]„Nie każdego dnia masz okazję powitać nową społeczność w swojej grze. Ale właśnie dziś jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc powitać graczy PC w niesamowitym wszechświecie Destiny 2. Dzięki unikalnemu układowi partnerskiemu pomiędzy Activision, Bungie i Blizzard dajemy graczom doświadczenie, którego prędko nie zapomną. Czas pokonać Ghaula na trzech szerokoekranowych monitorach.”[/quote]

 

Destiny 2 zabiera graczy na epicką podróż przez wszechświat, by ocalić ludzkość od zagłady.

Gra wita zarówno nowych graczy, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać tego świata, jak i tych oddanych mu od samego początku, dzięki szerokiej gamie trybów gry i aktywności do odkrycia. W opowieści przedstawionej w Destiny 2 ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi upadło i zostało zrujnowane pod okupacją niezwykle silnej armii obcych. Gracze muszą mistrzowsko opanować nowe zdolności i bronie, by zjednoczyć siły miasta i razem stanąć do walki o odzyskanie swojego domu.
Destiny 2[quote style=”1″ author=”David Shaw, PC Project Lead w Bungie”]„Oczekiwanie na wydanie gry na PC, którego uświadczyliśmy ze strony społeczności i branży, jest bardzo ekscytującym symptomem dla Bungie i naszych partnerów z Vicarious Visions oraz Activision. Dołożyliśmy wszelkich starań, by wersja PC spełniała bardzo konkretne wymagania społeczności PC. Z radością rozkładamy czerwony dywan na powitanie wkraczających do świata Destiny 2 graczy z całego świata właśnie dziś, kiedy gra właśnie pojawiła się na platformie Battle.net.”[/quote]

W Destiny 2 każdy gracz wciela się w stworzoną przez siebie postać tak zwanego “Strażnika”, jednego z wybrańców ludzkości.

Zyskują wybór pomiędzy uczestnictwem w kinowej kampanii fabularnym, zwiedzenia rozległych lokalizacji i dołączenia do trybów kooperacyjnych, takich jak misje Szturm. Gracze PC mogą zmierzyć się z najazdem „Lewiatan”. Ukochaną przez fanów aktywnością dla 6 graczy o wysoko rozwiniętych postaciach, już od 1 listopada od 19:00, kiedy to zostanie udostępniona. Dla fanów rywalizacji Destiny 2 ma w swojej ofercie intensywne rozgrywki w formacie 4 na 4 w ramach tzw. Tygla.
Destiny 2 otrzymało klasyfikację PEGI 16+. Produkt dostępny jest także w pakietach:
  • Destiny 2 – Gra + karnet na zestaw dodatków
  • Destiny 2 – Cyfrowej Edycji Specjalnej zawierającej ekskluzywną zawartość
  • Edycji Limitowanej
  • Edycji Kolekcjonerskiej, zawierającej torbę Destiny 2 – Frontier Bag, pakiet dodatków, ekskluzywną zawartość kolekcjonerską oraz kolekcjonerskie pudełko.

[quote style=”1″ author=”Jennifer Oneal, Studio Head w Vicarious Visions”]„Tak bliska współpraca z Bungie nad tworzeniem pierwszej odsłony cyklu Destiny na PC była dla nas zaszczytem. Jesteśmy od dawna ogromnymi fanami gry. Jako zapaleni gracze PC, cały nasz zespół przykładał ogromną uwagę do dostarczenia Destiny 2 PC w takim kształcie, jakiego oczekiwali nasi nowi odbiorcy.”[/quote]

 

Minimalne wymagania systemowe dla wersji PC:

  • Intel Core i3-3250, Intel Pentium G4560, lub AMD FX-4350,
  • karta GeForce GTX 660 2GB, GTX 1050 2GB lub Radeon HD 7850
  • 6GB pamięci RAM
  • 68GB wolnego miejsca na dysku HDD.

Więcej informacji na temat gry znajduje się na www.DestinyTheGame.com oraz w oficjalnych kanałach @DestinyTheGame na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze. Społeczność może komunikować się bezpośrednio z developerami poprzez www.Bungie.net, Facebook i oficjalne kanały @Bungie na Twitterze, Instagramie oraz www.Twitch.tv/Bungie.

Komentarze