GAMENERD.PL

Techland zaprasza na Czarny piątek z grami

Czarny piątek Techland

Nadchodzi Czarny Piątek. Doskonała okazja do uzupełnienia zbiorów i nabycia poszukiwanych gier w atrakcyjnej cenie. Wydawnictwo Techland przygotowało szereg obniżek na tytuły z oferty zarówno w wersjach na konsole jak i PC.

Promocje dotyczą wersji pudełkowych i cyfrowych wydanych przez Techland. Agents of Mayhem w wersjach na PC i konsole można nabyć ze zniżką do 55 procent. Na konsolach spadają również ceny Dead by Daylight (PS4, Xbox One) oraz Dead Island Definitive Edition/Collection (PS4, Xbox One).

Promocje dotyczące wyłącznie wersji na PC obejmują natomiast zniżki na Everspace, Oriental Empires oraz Torment: Tides of Numera w edycji Day 1 z darmowym steelbookiem.

Na fanów cyfrowych kolekcji czekają przeceny wyprodukowanego przez Techland Dying Light. Gra w wersji Enhanced Edition dostępna będzie na Steam z 60-procentową zniżką, przeceniona jest również przepustka sezonowa oraz wybrane zestawy DLC. Na 66-procentowy upust na Dying Light Enhanced Edition mogą liczyć klienci Xbox Marketplace.

W Czarny Piątek gry Wydawnictwa Techland w promocyjnych cenach będzie można nabyć w Emag.pl, Muve.pl, Gram.pl, Cdp.pl, Merlin.pl, RTV Euro AGD (euro.com.pl) oraz innych sklepach stacjonarnych i internetowych. Promocje na gry w wersjach pudełkowych trwają od 24 do 26 listopada. Wyprzedaż na Steam trwa do 28.11 (godz. 19.00), na Xbox Marketplace – 27.11.

Komentarze