GAMENERD.PL

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas zostaje oficjalnie zapowiedziana

crash bandicoot 4 GAMENERD

Jamraje, przygotujcie się! Najwyższy czas (dosłownie), aby Crash z rozpędu wskoczył w 2020 rok, w zupełnie nowej, stworzonej od podstaw, grze “Najwyższy Czas”. Activision Blizzard, Inc. oraz deweloperzy z Toys for Bob, oddają w ręce fanów najprawdziwszą kontynuację oryginalnej trylogii, zatytułowaną Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas.

Nasze kochane szalone torbacze powracają – wygłupiają się, wariują i skaczą, pakując się w konflikty o kosmicznej skali, odkrywając ekspansywne nowe światy, poznając nieoczekiwanych sojuszników, tocząc bitwy na śmierć i życie z bossami oraz dzierżąc nowe, potężne Maski Kwantowe, które muszą zostać zebrane i połączone, aby przywrócić porządek we wszechświecie. Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas będzie dostępny na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One i Xbox One X już 2 października 2020r. Zamówienia w przedsprzedaży można składać już teraz.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas nie jest remasterem, ale pierwszą od dziesięciu lat, opracowaną od podstaw, produkcją uznanej marki Crash. By to uczcić, Toys for Bob z ekscytacją przedstawia fanom Crasha świeży styl artystyczny, który zachowuje ducha franczyzy, a jednocześnie tchnie w serię nową osobowość i urok. Cofając czas aż do końcówki Crash Bandicoot: Warped, nowa gra rozpoczyna się w momencie, gdy Neo Cortex, Dr.N.Trophy i Uka Uka stali się rozbitkami na dalekiej planecie. Po dziesięcioleciach bezowocnych prób, trio wreszcie ucieka, rozdzierając dziurę rozmiaru Złego Naukowca w materii czasoprzestrzeni. Teraz wszystkim, co stoi pomiędzy nimi, a całkowitym opanowaniem multiwersum, są dwa puchate torbacze z Wyspy N. Sanity.

Crash Bandicoot 4 GAMENERD

„Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas u swojej podstawy ma precyzyjną rozgrywkę, którą pokochaliśmy w latach 90-tych” – powiedział Paul Yan, szef studia Toys for Bob. „Ta nowa epicka przygoda zespala czas i przestrzeń, wprowadzając nowe platformówkowe rozwiązania, które zarówno fani, jak i nowi gracze będą z entuzjazmem opanowywać do perfekcji. Przygotuj się, by od nowa zakochać się w tych dziwacznych torbaczach!”

Podczas przygody gracze odkryją cztery Maski Kwantowe, strażników przestrzeni i czasu, które umożliwią im naginanie reguł rzeczywistości i zdobycie zaawansowanych sposobów pokonywania niebezpiecznych przeszkód. Dziś ujawniamy Maskę Czasu, która wszystko spowalnia, oraz Maskę Grawitacji, umożliwiającą jamrajom poruszanie się do góry nogami. Fani zobaczą ewolucję gry Crash, którą znają i kochają, a która została wyposażona w zaawansowane mechaniki rozgrywki, takie jak bieganie po ścianach, ślizganie się po szynach i kołysanie na linach. Gracze będą mogli uczestniczyć w podróży jako Crash lub Coco, aby ocalić multiwersum, a nowe grywalne postacie, w tym diabelski Neo Cortex, również pojawią się w grze i zapewnią alternatywne spojrzenie na dążenie naszych bohaterskich jamrajów do pokonania ich nikczemnych nemezis.

„Nasze zespoły dostarczyły dwie niesamowicie zremasterowane gry Crash Bandicoot, a zamiłowanie społeczności do tej serii jest nadal niesamowite. Teraz nadszedł czas, aby przewrócić stronę i dać graczom coś zupełnie nowego.”- powiedział Rob Kostich, prezes Activision. „Lojalni fani cierpliwie czekali na kontynuację podróży ze swoim ulubionym torbaczem, a my w grze Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas dajemy graczom zupełnie nowe wrażenia, na jakie zasługują.”

By uczcić oficjalne ogłoszenie gry Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas, Activision łączy siły z gwiazdą hip-hopu i znanym fanem Crasha – Quavo, z muzycznego trio Migos, który jako pierwszy na świecie ujawni pierwszy fragment rozgrywki na swoich kanałach społecznościowych.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 59.99 dolarów. Więcej informacji na temat marki Crash Bandicoot znajdziesz na www.crashbandicoot.com, a także śledząc profile @CrashBandicoot na Instagramie, Twitterze oraz Facebooku.

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas