GAMENERD.PL

CodeRed: Agent Sarah’s Story Episode 1 – Steam Greenlight

CodeRed: Agent Sarah's Story

W zeszłym roku pisaliśmy o długo wyczekiwanym debiucie gry CodeRed: Agent Sarah’s Story na Facebooku. Teraz gra ma szansę znalezienia się na Steam’ie dzięki (jeszcze istniejącemu) Greenlight.

CodeRed: Agent Sarah’s Story od polskiego studia LivinThing to bardzo ciekawy, wręcz intrygujący projekt, który zasługuje na uwagę potencjalnych graczy. Tryb rozgrywki jest bardzo ciekawy, a fabuła dosyć absorbująca. Aktualnie projekt debiutuje na platformie Steam Greenlight pod nazwą CodeRed: Agent Sarah’s Story Epizod 1.

Ostatnia szansa

Projekt rodzimego dewelopera ma szansę zaistnieć na platformie Steam, ale tylko dzięki użytkownikom. Dopóki istnieje jeszcze projekt Greenlight możecie zagłosować na projekt na TEJ STRONIE. Sam proces głosowania to jedno kliknięcie, które może pomóc deweloperom w rozwinięciu swojego przedsięwzięcia.

Polecamy Wam ten tytuł jako bardzo ciekawy i warty uwagi. Głosujcie!

 

 

Steam_Greenlight_CodeRed_Agent_Sarah_s_Story_Epizod_1_-_2017-02-20_22.12.08

[quote style=”2″ author=”Sarah Young”]”Mam trzy dni by ocalić Nowy Jork przed zagładą. Jeśli chcesz mi pomóc, będę wymagała od Ciebie pełnej współpracy. Wspólnie będziemy podejmować trudne decyzje, nie tylko związane ze śledztwem. To nie przelewki, więc trzeba będzie zachować zimną krew… „[/quote]

[notice]W grze wcielimy się w agentkę FBI, której zadaniem będzie schwytanie w ciągu 3 dni groźnego terrorysty, którego celem ataku ma być Nowy Jork. Fabuła ma być mroczna, dojrzała i ambitna, a decyzje, jakie podejmiemy w trakcie rozmów będą bardzo istotne. Twórcy kuszą 350-stronicowym scenariuszem i trzema możliwymi zakończeniami, a także rozwijającymi się relacjami między niektórymi bohaterami (w tym tej samej płci).Od strony mechaniki będziemy mieć tu do czynienia z grą przygodową, w której będziemy zbierać obiekty, rozwiązywać zagadki i przeprowadzać dialogi, ale nie zabraknie także mniej typowych rozwiązań np. elementów strzelania i pościgu samochodowego. Graficznie gra prezentuje się bardzo dobrze – wszystkie elementy są ręcznie rysowane, a miejsca, w jakich rozegra się akcja będą oparte na autentycznych lokacjach. Kolejnym atutem gry jest polska wersja językowa. Wygląda na to, że faktycznie Facebook otrzyma w końcu ciekawy i urozmaicony tytuł skierowany dla dojrzałego odbiorcy.[/notice]

Komentarze