GAMENERD.PL

Call of Duty WWII – Sezonowe wydarzenie „Zimowe Oblężenie”

call of duty winter event

Unikatowa, targana zimą mapa wieloosobowa Carentan, tryb Zabawy Bronią, listy gier z podwójnym doświadczeniem oraz zimowe zrzuty zaopatrzenia będą dostępne podczas ograniczonego czasowo wydarzenia.

Nadciąga pierwsze społecznościowe wydarzenie dla Call of Duty: WWII! Już od piątku, 8 grudnia 2017 r., aż do wtorku, 2 stycznia 2018 r., Zimowe Oblężenie oferować będzie szereg aktywności i darmową zawartość dla grających w Call of Duty: WWII. Zimowe Oblężenie zawiera nową, okrytą śniegiem mapę wieloosobową Zimowe Carentan, oferując przy tym powrót trybu Zabawy Bronią, listy gier z podwójnym doświadczeniem, świąteczny Sztab z gościnnymi odwiedzinami nowego Kwatermistrza, jak również zimowe zrzuty zaopatrzenia zawierające nowe, limitowane edycje sprzętu i zawartości. Zimowe Oblężenie jest wypełnione po brzegi zawartością dla społeczności Call of Duty: WWII.

[quote style=”1″ author=” Aaron Halon, Senior Product Developer odpowiedzialny za tryb wieloosobowy w Sledgehammer Games”]„Główne założenie Zimowego Oblężenia to świętowanie ze społecznością Call of Duty. Na graczy w nadchodzących tygodniach czeka tona nowej zawartości, począwszy od odświeżonej i ośnieżonej mapy Carentan, przez tryb Zabawy Bronią, aż po zrzuty zaopatrzenia pełne sprzętu i zawartości w zimowej stylizacji – wszystko to dostępne przez całość trwania wydarzenia.”[/quote]

 

Najważniejsze cechy Zimowego Oblężenia:

Zimowe Oblężenie w Call of Duty: WWII przynosi niespotykaną dotąd, sezonową odmianę dla trybu wieloosobowego.  W trakcie wydarzenia wszyscy gracze będą mieli dostęp do Zimowego Carentan, mapy uwielbianej przez graczy, od teraz pokrytej śniegiem – wcześniej lokacja była dostępna w postaci odświeżonej mapy Carentan tylko dla posiadaczy Karnetu Sezonowego.
Zimowe Oblężenie to także ograniczony czasowo powrót trybu Zabawy Bronią. Ten uwielbiany przez wielu tryb zadebiutuje po raz pierwszy w Call of Duty: WWII w drugim tygodniu nadchodzącego wydarzenia jako część kalendarza specjalnych list gier z podwójnym doświadczeniem, oferując tym samym przygodę z rozmaitą bronią, jej nietypowym zastosowaniem oraz przeciwnikami wiecznie zgadującymi, co tak naprawdę się wydarzyło.

Zimowe Oblężenie to także mroźny klimat w Sztabie, ze stosownymi dekoracjami obecnymi przez całość wydarzenia, jak również nowym, otwartym na żołnierzy Kwatermistrzem, Kapitanem Butcherem. Odwiedza on Sztab, by dostarczyć uniformy, element kosmetyczne i warianty broni w zimowej stylistyce. Specjalne zamówienia od majora Howarda pozwolą graczom zdobyć każdy nowy rodzaj broni za darmo (zamówienia będą zmieniane w trybie dziennym, by umożliwić użytkownikom zdobycie wszystkiego nieodpłatnie).

Warianty tych broni o innej rzadkości są dostępne w Kolekcjach oraz zimowych zrzutach zaopatrzenia. Te ostatnie można zyskać za darmo zwyczajnie grając w Call of Duty: WWII w trakcie wydarzenia. Gracze otrzymają również jeden darmowy zrzut logując się do gry podczas każdego tygodnia Zimowego Oblężenia Zimowe zrzuty zaopatrzenia można też kupić korzystając z Punktów Call of Duty.

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas