GAMENERD.PL

Call of Duty: WWII – oficjalny zwiastun gry

Call of Duty: WWII

Po zapowiedzi i wielu informacjach na temat fabuły Activision postanowiło podzielić się z nami oficjalnym zwiastunem najnowszej odsłony Call of Duty: WWII.

Jak wiadomo miedzy innymi z tegorocznej edycji targów E3 najnowsza część serii przeniesie nas ponownie na pola bitewne II Wojny Światowej.

Dziś wydawca gry opublikował oficjalny zwiastun:

Najważniejszą nowością w nadchodzącej odsłonie jest na pewno pozbycie się automatycznej regeneracji zdrowia, które początkowo wyróżniało tą serię. Najnowsza część będzie w pewnym sensie powrotem do korzeni, ponieważ postanowiono przywrócić system apteczek.

W przypadku ich braku będziemy mogli skorzystać z pomocy medyka, który znajduje się w pobliżu (jakieś to takie znajome, hmmm..). Dodatkowo pojawi się w oddziale zwiadowca, który na naszą prośbę wypatrzy wrogie jednostki. Po takim oznaczeniu, ich sylwetki otoczone będą charakterystyczną poświatą.

Premierę gry zapowiedziano na 3 listopada.

[notice]Call of Duty: WWII opowiada historię szeregowca Ronalda „Reda” Danielsa, młodego rekruta służącego w I Dywizji Piechoty Armii Stanów Zjednoczonych, który swą pierwszą w życiu bitwę toczy w trakcie lądowania w Normandii – jednej z największych operacji desantowych w historii. Po tym, jak udaje mu się przeżyć dramatyczne wydarzenia na plażach Normandii, Red trafia wraz z oddziałem do różnych zakątków Europy. W trakcie marszu na Niemcy bierze udział w słynnych bataliach, takich jak bitwa o las Hürtgen i bitwa o Ardeny.[/notice]

Komentarze