GAMENERD.PL

Call of Duty WWII – bonusowa mapa w Season Pass

Premiera Call of Duty WWII już tuż tuż, a dystrybutor ujawnia kolejne szczegóły. Do dystrybucji w wersji z Season Pass’em trafi dodatkowa mapa.

I nie mówimy tu o mapie byle jakiej, bo będzie to Carentan. Dla wszystkich fanów dawnych odsłon serii opowiadających o potyczkach na frontach Drugiej Wojny Światowej jest to wręcz podróż sentymentalna.

Mapa ta pojawiała się już bowiem w pierwszym Call of Duty jak i w Call of Duty: United Offensive nie zapominając oczywiście o świetnym Call of Duty 2.

Call of Duty WWII

[quote style=”1″ author=””]”Carentan jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych map w historii serii Call of Duty. Pojawiła się w oryginalnym Call of Duty, Call of Duty: United Offensive, jak również Call of Duty 2. Teraz mapa zmierza do Call of Duty: WWII w zupełnie nowej wersji. Gracze wywalczą sobie drogę przez zniszczone budynki i ufortyfikowane ulice dotkniętego wojną francuskiego miasteczka w bitwie o istotną, zajętą przez Niemców twierdzę. Carentan zadebiutuje w dniu premiery gry jako bonusowa mapa dla posiadaczy Przepustki Sezonowej. Zestaw dodatków już teraz pęka w szwach, a dodanie mapy Carentan dopełnia jego wartość. Przemierz wszystkie fronty wojny dzięki Przepustce Sezonowej dla Call of Duty: WWII. Kontynuuj spektakularną przygodę w czterech zestawach DLC zaplanowanych na rok 2018, dzięki którym trafisz na nowe oraz kultowe mapy, poznasz kolejne rozdziały z Nazi Zombies oraz weźmiesz udział w dodatkowych misjach trybu Wojna.”[/quote]

Czekamy, czekamy…

Komentarze