GAMENERD.PL

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE – UBER EATS I ACTIVISION ŁĄCZĄ SIŁY

Call of duty modern warfare uber eats

Uber Eats połączył siły z Call of Duty, aby dać polskim graczom i fanom Uber Eats przewagę, której nie będą chcieli przegapić – Double Experience Points (2XP) do długo wyczekiwanego Call of Duty: Modern Warfare.

Aby skorzystać z tego doładowania w grze, po prostu złóż zamówienie za pośrednictwem Uber Eats z kodem promocyjnym CODMW2019PL do 7 listopada, a na swoją skrzynkę pocztową otrzymasz kod do wykorzystania w Call of Duty.

Fani otrzymają również ekscytujące nagrody według kolejności zgłoszeń, w tym: koszulki oraz bluzy z kapturem, Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition oraz cyfrowe kopie gry.

Przedstawiciel Uber Eats komentuje:

„Jako wyłączny partner marki Call of Duty: Modern Warfare, Uber Eats z przyjemnością nagradza fanów bardzo pożądanymi kodami 2XP. Bez względu na to, czy gracze mają ochotę na hamburgera przed meczem, czy burrito w połowie bitwy to Uber Eats jest aplikacją do zamawiania jedzenia na każdą okazję i dostarcza zamówienie do domu w mniej niż 30 minut.”

Aby zarejestrować swój kod 2XP, wejdź na http://www.callofduty.com/ubereats. Wymagana akceptacja regulaminu oraz warunków promocji.

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas