GAMENERD.PL

Call of Duty: Black Ops 4 od Activision już dostępne

Call of Duty: Black Ops 4 od Activision już dostępne

Najchętniej ogrywana seria w historii Call of Duty, po którą sięgnęło najwięcej graczy, powraca z najgłębszym, najbardziej angażującym tytułem od wielokrotnie nagradzanego developera Treyarch – Black Ops 4

Black Ops 4 już dostępny! Najchętniej ogrywana seria w historii Call of Duty, ciesząca się ponad 200 milionami graczy na całym świecie, powraca wraz z Call of Duty: Black Ops 4, dostępnym już zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej u globalnych dystrybutorów. Call of Duty: Black Ops 4 dostarcza przełomowego doświadczenia, oferującego większą ilość sposobów na grę ze znajomymi niż kiedykolwiek wcześniej.

Call of Duty: Black Ops 4 posiada trzy odmienne tryby rozgrywki: Multiplayer, Zombie oraz Blackout. Multiplayer cechuje się brudną, realistyczną walką w najbardziej taktycznym i drużynowym doświadczeniu w historii serii Black Ops. Powraca w nim ikoniczny system Pick 10, wraz z gamą innowacji dotyczących kontroli broni, przebiegiem walki, regeneracją zdrowia oraz ruchem postaci. Black Ops 4 zawiera wybór postaci spośród kombinacji nowych i powracających Specjalistów, z których każdy posiada swoje unikatowe wyposażenie i style rozgrywki, pozwalając graczom nie tylko być potężnymi w pojedynkę, ale także stać się niszczycielską drużyną pracując razem.

 

Świętując 10 rocznicę oryginalnego Call of Duty Zombie, w Call of Duty: Black Ops 4 debiutuje zupełnie nowe doświadczenie Zombie, które jest największą ofertą dostępą w dniu premiery w historii marki. W momencie premiery gra zawiera aż trzy pełne doświadczenia Zombie – IX, Rejs Rozpaczy oraz Krew Żywych Trupów. Wraz z najbardziej otwartą na indywidualne modyfikacje akcją w dziejach trybu, tym razem wprowadza on nowe systemy tworzenia i ukańczania wyzwań społeczności oraz systemy społecznościowe zaprojektowane tak, by połączyć ze sobą graczy.

Call of Duty: Black Ops 4 wprowadza zupełnie nowy tryb Battle Royale – Blackout – który zestawia ze sobą postaci, lokacje, broń i sprzęt z całej serii w bezkompromisowej walce o przetrwanie okraszonej rozgrywką w charakterystycznym stylu Black Ops. W Blackout znajdują się lądowe, morskie i powietrzne pojazdy, a tryb oferuje zróżnicowany wybór nowych oraz klasycznych grywalnych postaci znanych z kampanii, takich jak Mason, Reznov czy Woods, z trybu Zombie, jak Richtofen i Takeo oraz specjalistów, takich jak Crash, Battery czy Seraph, a to tylko część z nich. Na rozbudowanej mapie Blackout – największej w historii Call of Duty – gracze będą walczyli w lokalizacjach inspirowanych ich ulubionymi mapami z przeszłości, takimi jak Nuketown, Firing Range, Raid, Cargo i wiele więcej.

black ops 4

Premiera to dopiero początek wrażeń w Call of Duty: Black Ops 4, jako że gra będzie regularnie wspierana popremierowo dla wszystkich trybów, a społeczność może liczyć na różnorodne, darmowe aktualizacje dzięki rozbudowanemu kalendarzowi wydarzeń, dostępnych najpierw na PlayStation 4.

Call of Duty: Black Ops 4 można zakupić w następujących edycjach:

[ulist style=”3″]
Standardowa oraz Cyfrowa Standardowa
Cyfrowa Edycja Deluxe
Edycja Specjalisty
Rozszerzona Cyfrowa Edycja Deluxe
Edycja Kolekcjonerska Mystery Box
[/ulist]

Gra Call of Duty: Black Ops 4 jest wydawana przez Activision i tworzona przez Treyarch przy dodatkowym wsparciu developerskim od Raven Software i wersją PC tworzoną przez Beenox. W celu uzyskania dodatkowych informacji i śledzenia najnowszych doniesień o grze, zapraszamy do odwiedzenia www.callofduty.com oraz śledzenia www.youtube.com/callofduty oraz @CallofDuty i @Treyarch na Twitterze, Instagramie i Facebooku. Call of Duty: Black Ops 4 ukaże się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, ekskluzywnie poprzez platformę Blizzard Battle.net. Gra otrzymała klasyfikację wiekową PEGI 18.