GAMENERD.PL

Bully: Scholarship Edition – już jest mobilna wersja!

Bully: Scholarship Edition

Przez kilka lat z rzędu studio Rockstar miało w zwyczaju wypuszczać mobilny port kolejnej ze swoich gier. W tym roku to Bully: Scholarship Edition.

Bully: Scholarship Edition pod względem swojej mechaniki jest przygodową grą akcji, osadzoną w małym sandbox’ie pełnym obowiązkowych misji i licznych opcjonalnych zadań pobocznych. Poza przygodami musimy także regularnie uczęszczać na lekcje – uczestnictwo w nich gwarantuje nowe zdolności specjalne. Rozgrywkę urozmaicają liczne mini-gierki. Przejście głównego wątku zajmuje około dwadzieścia godzin, ale pełne ukończenie wszystkiego co produkcja ma do zaoferowania zapewnia dwukrotnie dłuższą zabawę.

Bully zadebiutowało w 2006 roku na PlayStation 2 początkowo w Europie wydane jako Canis Canem Edit. Dwa lata później na platformę Xbox 360, Wii oraz PC trafiła nowa wersja zatytułowana Bully: Scholarship Edition, która oferowała ulepszoną grafikę oraz sporo dodatkowej zawartości, w tym nowe misje i postacie. To na tym rozszerzonym wydaniu bazuje wypuszczona właśnie konwersja. Jej twórcy, czyli ludzie ze studia War Drum, dodali sterowanie dotykiem, ale nie zapomnieli również o wsparciu dla padów.

Mobilna wersja Bully: Scholarship Edition dostępna jest na urządzenia z systemami iOS i Android. Koszt gry dla obu platform to ok. 34 złote.

Bullybully

 

kinguin promocja

Komentarze