GAMENERD.PL

Brass – ekonomiczna gra studia Cublo Games debiutuje na Steam

Gotowi na Przemysłową Rewolucję? Czas wprawić w ruch koła maszyny, Brass już dzisiaj debiutuje na Steamie. Stań do walki o fortunę i dominację wśród magnatów przemysłowych.

Już dzisiaj, 11 października, fani planszowego klasyka – Brass mogą się cieszyć jego cyfrową adaptacją przygotowaną przez wrocławskie studio – Cublo Games we współpracy z wydawnictwem PHALANX. Po sukcesie na Steam Greenlight i dwóch tygodniach Open Beta testów gra debiutuje na Steam.

Brass jest idealną propozycją dla fanów klasycznych, planszowych gier ekonomicznych. Już od dzisiaj mogą się cieszyć pecetową adaptacją popularnej planszówki a wszystko za sprawą wrocławskiego studia Cublo Games i wydawcy gier planszowych – PHALANX. Po ciepłym przyjęciu na platformach mobilnych (iOS i Android), otrzymaniu od społeczności Zielonego Światła na Steam Greenlight gra już dzisiaj debiutuje na Steamie w cenie 9,99 USD.

O Brass

To adaptacja popularnej planszowej strategii ekonomicznej, rozgrywającej się w czasach Rewolucji Przemysłowej. Czy masz żyłkę do przedsiębiorczości? To właśnie Brass pozwoli Ci to odkryć, bo aby zdobyć fortunę, będziesz musiał w skupieniu wykorzystywać swój spryt i zmysł taktyczny. W Brass może się bawić do 4 graczy, są przeciwnicy SI oraz zabawa wieloosobowa (sieciowa i lokalna).

BRASS – GŁÓWNE CECHY GRY:

BUDUJ
Kluczem do sukcesu są poszczególne gałęzie przemysłu. Czy wybierzesz branżę włókienniczą i zostaniesz tekstylnym magnatem, posiadającym najwięcej przędzalni w Lancashire? A może wolisz skupić się na węglu i stali? Porty i stocznie to kolejne istotne elementy układanki, w końcu nic nie może istnieć bez transportu morskiego.

ŁĄCZ
Buduj kanały i linie kolejowe by skomunikować ze sobą miasta i wsie. Tylko wtedy będziesz mógł czerpać zyski ze wszystkich fabryk, nawet tych wzniesionych przez twoich przeciwników!

ROZWIJAJ
Badania i rozwój to podstawa. Lepiej rozwinięte branże przynoszą większe zyski. Zaniedbanie rozwoju przez przeciwników zwiększy twoje szanse.

HANDLUJ
Śledź uważnie rynki zbytu i sprzedawaj wyprodukowane dobra we właściwym momencie.

WYGRYWAJ
Używaj wyprodukowanych dóbr do odblokowania nowych gałęzi przemysłu, ulepszaj sieci kolejowe i zaoszczędź cenne środki. Najbardziej efektywny przedsiębiorca zostaje zwycięzcą.

Brass już od dzisiaj jest dostępny na Steamie. By dowiedzieć się więcej odwiedź oficjalną stronę gry – brassgame.com, zajrzyj na profile na Facebooku i Twitterze.

Komentarze