GAMENERD.PL

Book of Demons – ciekawa propozycja od Thing Trunk [WIDEO]

book of demons

Nowa gra polskiego studia developerskiego Thing Trunk, która ma pojawić się już w 3 kwartale tego roku na Steamie (beta w 2 kwartale) jest swoistą parodią gier w swoim gatunku.

Zło budzi się pod Katedrą

Tajemniczy projekt Return 2 Games zakłada powrót w stylu gier do dawnych rozgrywek. Pierwszy na warsztat trafia tytuł Book of Demons, który łudząco przypomina…

Sprawdźmy: 3 klasy postaci do wyboru przy kreowaniu bohatera..check, wielkie zło, które „nagle” się zbudziło..check. Co więcej? Sprawdźmy w opisie projektu: „Explore the depths under the Cathedral and feel the dark and gloomy atmosphere of the dungeon below” Tak, lochy też będą..

To prawda, nawet screeny łudząco przypominają Diablo, ale jest tu kilka ciekawych rozwiązań, które przyciągają swoją prostotą i funkcjonalnością: zbieranie umiejętności i ekwipunku w systemie kartowym – ciekawy, modułowy sposób skillowania; system Flexiscope™, który odpowiada za budowanie długości fabuły questu – brzmi ciekawie. System uczy się naszego stylu gry i buduje historie o zadowalającej długości.

Poziomy tworzone są losowo, więc wchodząc do tego samego lochu po raz kolejny.. no właśnie – to już nie będzie ten sam loch. Ponad to czyhać na nas będzie ponad 70 różnych rodzajów potworów: skorpiony, zombi, wężowi łucznicy, wściekli lidzie kozy, sukubusy…

Jest to ewidentna parodia gier typu hack 'n' slash jak Diablo, ale zapowiada się ciekawie. Czekamy na efekty.

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas