GAMENERD.PL

Bethesda – konferencja na E3

W miarę jak coraz bardziej zbliża się rozpoczęcie targów E3 2017 kolejne firmy potwierdzają swoją obecność na corocznym święcie wszystkich graczy. Microsoft już ogłosił datę i godzinę swojej konferencji. Tego samego dnia zapowiada swoją konferencję Bethesda.

Ważne zapowiedzi?

Nie są znane szczegóły, ale jedno jest pewne – w Polsce wiele osób zarwie tą czerwcową noc, aby obejrzeć tę konferencję. Obecność Bethesdy na E3 2017 nie była pewna. Jak do tej pory z pozycji planowanych przez wydawcę wiemy tylko o Quake Champions. Skoro jednak Bethesda szykuje swoją konferencję, to znaczy, że ma do pokazania jakieś duże tytuły.

Nowy Wolfenstein?

Najprawdopodobniej czeka nas nowy Wolfenstein, ale to na pewno nie jedyna pozycja jakiej możemy się spodziewać. Kontynuacja przygód B.J. Blazkowicza miała już tyle spoili, że wydaje się wręcz niemożliwym, aby produkcji nie zapowiedziano właśnie teraz. Pamiętamy przecież wywiad z Alicją Bachledą-Curuś, na którym potwierdziła produkcję.
Do tego dochodzą słowa Briana Blooma – aktora wcielającego się w postac samego B.J. Blazkowicza:

[quote style=”2″ author=”Brian Bloom dla TwoLeftSticks”]”Jeśli spojrzysz na listę gier Bethesdy z targów E3 2016, zobaczysz, że w interesujący sposób przemycono w niej niewielką zajawkę. Od razu pojawiły się spekulacje. Ten subtelny, prosty język DOS, pokazujący listę tytułów. Być może pracujemy nad tym nawet podczas naszej rozmowy „[/quote]

E3 Bethesda

 

Jak widać, pytań i niewiadomych jest wiele, więc chyba warto poświęcić tą niedzielną noc na poznanie odpowiedzi.

[error]Przypominamy – Targi E3 odbędą się w dniach 13-15 czerwca w Los Angeles[/error]

Komentarze