GAMENERD.PL

Battlefield 1- ruszają beta testy [WIDEO]

battlefield

Już niedługo ruszają beta testy najnowszej odsłony gry. Każdy kto do 21 sierpnia zarejestrował się za pośrednictwem programu Battlefield Insider będzie mógł wziąć w nich udział już dziś, 30 sierpnia.

Jeśli nie zdążyliście się zarejestrować, to nie musicie się obawiać, gdyż otrzymacie możliwość wzięcia udziału w becie Battlefield 1 dzień później, za pośrednictwem sklepów PlayStation, Xbox i Origin (PC).

Uczestnicy testów otrzymają do dyspozycji rozgrywkę na mapie Pustynia Synaj. Dostępne będą 2 tryby: Conquest (do 64 graczy) i Rush (do 24 graczy). Pojawią się trzy nowe klasy postaci: Sentry, Flame Trooper i Tank Hunter.

Niestety okazuje się, że aby zagrać w trybie wieloosobowym bety na konsoli Xbox One będzie wymagana subskrypcja Xbox Live Gold. Informacja ta została potwierdzona na oficjalnym koncie Twitter serii. Na szczęście posiadacze PlayStation 4 nie muszą posiadać PS Plus.

 

Choć nie wiadomo, ile zajmować będzie player testowy, to według ostatnich doniesień wersja na Xbox One będzie ważyła 6 GB.

Kiedy zakończą się testy? Nie wiadomo.

Pełna wersja gry trafi na rynek już 21 października.

 

Komentarze