GAMENERD.PL

Batman Arkham: Insurgency – plotki o nowej części

Batman Arkham: Insurgency

W sieci pojawiły się plotki o nowej produkcji Warner Bros – Batman Arkham: Insurgency. Pracownik WB miał przekazać informacje o nowej produkcji takie jak nowi przeciwnicy, tryby walki, lokacje i datę premiery.

Przeciek pochodzi z posta na Reddit, w którym domniemany pracownik WB Montreal twierdzi, że nowa produkcja z nietoperzem w roli głównej będzie nosiła nazwę Batman Arkham: Insurgency, a data jej premiery oraz szczegóły mają zostać ujawnione już 8 marca.

Wśród szczegółow na temat domniemanej produkcji, pracownik WB podaje między innymi to, że prace nad projektem rozpoczęły się już w roku 2014. Akcja rozgrywa się 3 lata po wydarzeniach z Arkham Origins. Obok Batmana ma się w tej produkcji pojawić Robin. Lokacje mają być wielkości trzech wysp z Arkham Knight i będzie możliwa szybka podróż do jaskini oraz posiadłości Wayne’ow.

Tryb pościgu

Poprawiona ma być też sterowność Batmobilu. większy nacisk kładziony jest na jego uzbrojenie oraz opcje pościgu, co oznacza więcej potyczek ulicznych. Jednocześnie porzucono battle mode znany z poprzedniej odsłony. Poprawiony został także tryb walki. W grze będzie kładziony większy nacisk na rytm ciosów. Pojawi się wiele nowych sekwencji przeprowadzanych ciosów.

Nowi adwersarze

Głównymi przeciwnikami tym razem będą Owlman i Court of Owls. W grze pojawią się także inni złoczyńcy: Maxie Zeus, Dollmaker, Killer Moth, Anarky, Two-Face, Blockbuster, Ventriloquist, Cornelius Stirk, Tweedledee i Tweedledum, Dusan al Ghul, Mad Monk, Dala, Riddler oraz Joker.

Według informacji podanych przez domniemanego pracownika, premiera gry jest zaplanowana na listopad, ale przypominamy ze są to jak na razie plotki.

 

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas