GAMENERD.PL

Bad Blood – nowe rozszerzenie do Dying Light!

Dying Light Bad Blood

Techland zapowiada Bad Blood. Samodzielny dodatek do Dying Light to odpowiedź dewelopera i na głosy fanów, proszących o rozbudowanie rozgrywki PvP i rosnącą – również wśród sympatyków horrorów – popularność produkcji z nurtu battle royale. Wraz z ogłoszeniem startuje rejestracja na sieciowe testy Bad Blood.

Bad Blood zachowa wszystkie cechy, za które gracze pokochali Dying Lighta i doda do nich brutalne i dynamiczne sieciowe potyczki, zacierający granice między rozgrywką gracz kontra gracz (PvP) i gracz kontra przeciwnik (PvE).

[quote style=”1″ author=”Tymon Smektała, producent Dying Light i Dygint Light: The Following”]Naszym celem jest zaspokojenie graczy oczekujących zajmującej rywalizacji z żywymi przeciwnikami i popchnięcie naszego multiplayera w nowym kierunku. Skoro Bad Blood powstał na fali żądań fanów to chcemy, by ich opinia była integralnym elementem procesu jego powstawania. Dlatego zapraszamy ich do ogólnoświatowych playtestów. Zagrają w rozszerzenie wcześniej i będą mogli podzielić się przemyśleniami mając pewność, że ich uwagi będą kolejnym źródłem inspiracji dla deweloperów.[/quote]

 

Globalne testy będą miały formę zamkniętego eventu online, który pozwoli na dostęp do gry wybranym graczom na PC. Chętni mogą rejestrować się już teraz, a więcej informacji, w tym data startu testów, zostanie podanych wkrótce.

Dying Light: Bad Blood zostanie wydany jako samodzielne rozszerzenie PvP w 2018 roku. Dalsze informacje dotyczące premiery oraz platform zostaną udostępnione wkrótce.

Rejestracja do testów TUTAJ

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas