GAMENERD.PL

Ataribox – więcej szczegółów i cena

Ataribox – więcej szczegółów i cena

Po dość tajemniczym zwiastunie i zdawkowych informacjach prasowych na temat Ataribox pora na kolejna ich porcję. tym razem bardziej konkretnych.

Atari dość ostrożnie dawkuje informacje na temat swojego nowego sprzętu. Nieco więcej postanowił wyjawić dyrektor generalny firmy, Feargal Mac. Zapowiedział on rozpoczecie akcji crowdfundingowej za pośrednictwem Indiegogo:

[quote style=”1″ author=””]Zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek Ataribox z Indiegogo, ponieważ są oni skoncentrowani na dostarczaniu produktów technologicznych i posiadają silną, międzynarodową pozycję w ponad 200 krajach, co powoli nam dotrzeć do jak największej liczby fanów Atari z całego świata i zaangażować ich w proces. Jest to bardzo elastyczny produkt i jeśli nie będziesz chciał to nie będziesz musiał wydawać więcej pomiędzy. W pewnym sensie kupujecie trochę wolności.[/quote]

Ponad to Feargal Mac zdradził, że sprzęt będzie wykorzystywał niestandardowy procesor AMD z grafiką Radeona. Cena nowej konsoli szacowana jest na 250-300$ a premiera przewidziano na wiosnę 2018 roku.