GAMENERD.PL

Ataribox – pierwsze zdjęcia nowej konsoli

Ataribox – pierwsze zdjęcia nowej konsoli

Jak informowaliśmy w zeszłym miesiącu firma Atari pracuje nad nową platformą o nazwie Ataribox. Teraz pojawiło się więcej szczegółów.

Po publikacji enigmatycznego filmiku na Youtube dowiedzielismy się tylko, że firma ma w planach wydanie plaformy o nazwie Ataribox opartej o technologię PC. teraz firma zdradziła troszkę więcej szczegółów oraz zaprezentowała pierwsze zdjęcia konsoli.

Ataribox Ataribox

Jak wynika z tych zdjęć, konsola będzie dostępna w dwóch wersjach obudowy: drewnianej i czarno-czerwonej ze szklanym panelem przednim. Oprócz tego wiemy, że będzie ona wyposażona w slot na kartę SD, 4 wejścia USB, wyjście HDMI oraz złącze Ethernet.

Twórcy konsoli w swojej informacji prasowej podkreślają, ze obecność nowoczesnych portów świadczy o tym, że oprócz klasycznych gier dostaniemy na ta platformę także nowe dystrybucje.

Nie jest jeszcze znana dokładna specyfikacja, cena ani data premiery. Natomiast informacja o nowych doniesieniach w przeciągu najbliższych miesięcy, o których uprzedza producent, sugeruje prawdopodobieństwo premiery dopiero w przyszłym roku.