GAMENERD.PL

Aquascaping – stwórz swoje akwarium marzeń. Obejrzyj zwiastun.

Aquascaping gamenerd

Zacznij od podstaw tworząc malutkie akwarium dla Twojej złotej rybki, żeby w końcu przejść na zawodowstwo i projektować wielkie oceanaria w Aquascaping.

Czy kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu pięknego akwarium pełnego egzotycznych, wodnych roślin i kolorowych ryb, ale nigdy dotąd nie miałeś czasu, środków, albo miejsca, żeby zrealizować to marzenie? Jeśli tak, to Aquascaping jest grą właśnie dla Ciebie!

Dodaj grę do swojej listy życzeń na Steam: https://store.steampowered.com/app/1339000/AQUASCAPING/, żeby przygotować się do pracy jako profesjonalny akwarysta.

O AQUASCAPING

Aquascaping pozwoli graczom tworzyć niezwykle realistycznie wyglądające akwaria o różnej wielkości i wyglądzie. Od małych zbiorników domowych, przez wielkie akwaria wystawowe, po prawdziwe oceanaria, które następnie będzie można zasiedlić wszystkimi możliwymi gatunkami ryb i innych wodnych stworzeń. Skalarami, Błazenkami, krabami, rozgwiazdami, żółwiami morskimi, a nawet rekinami tygrysimi. Zasada jest prosta. Jeśli stworzenie pływa, na pewno będzie można je umieścić w swoim akwarium. Aquascaping nie tylko da graczom szansę na stworzenie ich wymarzonego akwarium, ale nawet na zanurkowanie w stworzonym przez nich oceanarium i podziwiania go od wewnątrz.

Aquascaping gamenerd

AQUASCAPING – GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI<./strong>

  • Zaprojektuj swoje własne akwarium – wybierz kształt i rozmiar zbiornika. Pamiętaj o wyposażeniu takim jak filtry, odżywki i pompy. Dodaj podłoże i dekoracje, ale przede wszystkim pamiętaj o tym, żeby twoje dzieło było funkcjonalnym mieszkaniem dla stworzeń, które będą w nim żyć;
  • Dbaj o równowagę stworzonego przez Ciebie ekosystemu – będziesz miał do wyboru bogactwo stworzeń słodko i słonowodnych, ale nie wolno Ci zapomnieć, że każdy gatunek ma inne potrzeby i wymaga innych warunków do życia;
  • Przejdź na zawodowstwo – zajmij się projektowaniem akwariów na zlecenie dla restauracji, hoteli, biur, a nawet zamożnych biznesmenów, dzięki czemu pozyskasz środki na rozbudowę swojego prywatnego zbiornika;
  • Zwiększ skalę, abyś mógł podziwiać swoje wodne dzieło od środka – podejmij wyzwanie tworzenia oceanariów wypełnionych delfinami, orkami, ośmiornicami i rekinami, w których następnie będziesz mógł zanurkować ciesząc się niezapomnianymi podwodnymi widokami.

Prace nad Aquascaping trwają, a ich postęp można śledzić na Steamie.

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas