GAMENERD.PL

60 Seconds! Atomic Adventure – już 22 września na iPhone’ach i iPadach! [WIDEO]

60 seconds! atomic adventure

Użytkownicy systemu iOS będą w końcu mieli okazję przekonać się jak to jest uratować siebie, swoją rodzinę i uniknąć nuklearnej apokalipsy w niecałą minutę.

Niemożliwe? Sprawdź announcement trailer i przekonaj się, że chcieć to móc!

Nie będzie to jednak takie proste. W tej niezwykłej czarnej komediowej przygodzie atomowej, tak jak w prawdziwym życiu musisz zebrać zapasy i uratować rodzinę, zanim bomba nuklearna uderzy w ziemię.  Twój główny cel – przetrwać w schronie atomowym. By to osiągnąć będziesz podejmować trudne decyzje, dysponować ograniczonymi zasobami żywności i wody oraz polować na zmutowane karaluchy. Być może przeżyjesz, być może nie. Życie Teda i jego rodziny będzie w twoich rękach i to dosłownie, dzięki urządzeniom mobilnym, których już wkrótce użyjesz by wypróbować 60 Seconds! Atomic Adventure.

60 seconds! atomic adventure 1

PRZEŻYJ

absolutny koszmar, gdy na Twoją okolicę spada bomba atomowa, w tej nuklearnej, czarnej komedii osadzonej w Ameryce lat pięćdziesiątych.

ZBIERZ

użyteczne przedmioty oraz członków rodziny w panicznym, sześćdziesięciosekundowym biegu przez losowo generowany dom.

PRZYGOTUJ SIĘ

na najgorsze. Nie łap przypadkowych przedmiotów, ostrożnie planuj swoją przyszłość i uważnie śledź awaryjne transmisje radiowe!

PRZETRWAJ

w schronie przeciwatomowym z pomocą zebranego ekwipunku. Ile dni uda Ci się przetrwać? Czy wszyscy wyjdą z tego cało?

DECYDUJ

co robić w tej post-apokaliptycznej rzeczywistości. Czy zaryzykujesz eskapadę na powierzchnię? Kto zje dziś obiad, gdy została tylko jedna porcja? Jak poradzisz sobie z plagą zmutowanych karaluchów?

60 seconds! atomic adventure 2

To wszystko i jeszcze więcej czeka na ciebie w 60 Seconds! Atomic Adventure.

Już 22 września gra będzie dostępna na urządzeniach iPhone i iPad. Z okazji premiery grę będzie można kupić ze zniżką 25%, za $2,99. Spiesz się, bo czas promocji jest ograniczony do 6 października.

60 seconds! atomic adventure 3

By dowiedzieć się więcej na temat gry odwiedź oficjalną stronę:
http://www.60secondsgame.com, profil na Facebooku i Twitterze.

Komentarze