Najnowsze wiadomości ze świata gier

Wolfenstein II: The New Colossus – zapowiedź z E3

Nie jest niespodzianką, że B.J. Blazkowicz powraca. Jego powrót był już spoilowany, umieszczany w ukrytych przerazach, aż wreszcie oficjalnie zapowiedziany. nie jest tez niespodzianką nazwa – Wolfenstein II: The New Colossus.

Pomimo iż gra Wolfenstein II: The New Colossus była już nieunikniona oczywistością, to i tak informacja o niej bardzo cieszy. Można nawet powiedzieć, że w pewnym sensie zdominowała wszystkie rewelacje płynące z Los Angeles w ten weekend. A wszystko to za sprawą świetnego zwiastuny zaprezentowanego na konferencji Bethesdy podczas rozpoczynających się właśnie targów E3.

Nowa odsłona zmagań niestrudzonego B.J. zadebiutuje na PC’tach, PlayStation 4 oraz Xbox One już 27 października tego roku. Tym razem akcja gry przeniesie nas do Vaterlandu Blazkowicza, czyli okupowanych przez germańskich najeźdźców Stanów Zjednoczonych lat 60-tych.

Do arsenału, jaki będziemy mieli do dyspozycji trafi między innymi  Dieselkraftwerk – granatnik napędzany paliwem, oraz Laserkraftwerk – potężny… laser.

„Ekscytująca przygoda zabierze graczy do kontrolowanej przez reżim Ameryki, gdzie ich misją będzie zrekrutowanie najśmielszych przywódców podziemia wciąż opierających się dyktatorskiemu terrorowi. Walcz z okupantami w najbardziej znanych miejscach Ameryki, takich jak miasteczko Roswell w stanie Nowy Meksyk, zalane ulice Nowego Orleanu czy zdewastowany nuklearnym wybuchem Manhattan. Wykorzystaj niesamowity arsenał broni i nowych umiejętności, aby przedrzeć się przez legiony podrasowanych żołnierzy, cyborgów i Super Soldatów czekających na ciebie w tej niezrównanej pierwszoosobowej strzelance”

oficjalny opis gry

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *