Najnowsze wiadomości ze świata gier

Neuroshima w nowej odłosnie – poznajcie Scampera!

Fabularna rozgrywka gry Scamper ani myśli cackać się z graczami. Nie zabraknie jednak też walki opartej na mechanice Neuroshimy – znanego RPGa. Dajcie się wciągnąć w świat stworzony przez Star Socks Team!

Star Socks Team to grupa zapaleńców, która zaczynała jako koło naukowe na Politechnice Śląskiej. Korzystając głównie z programów Open Source i Freeware pokazuje, że tworzyć świetne gry można zawsze. Wystarczy pasja, chęci i wytrwałość. Gra, którą zaprezentują podczas PGA 2017 będzie pokazowym numerem ich umiejętności.

scamper

Cywilizacja pełna zagrożeń

Miejsce, w którym się znajdziecie to kolonia na odległej planecie. Jest ona bardzo nowoczesna, jednak niewiele z osiągnięć cywilizacji dociera do Slumsów, a to właśnie tu gracz będzie musiał walczyć o przetrwanie. W rezultacie łatwiej będzie mu o mikroprocesor niż o kawałek pożywienia.

Wcielicie się w młodą dziewczynę, która już od początku zostaje niemal sama z wielkim kłopotem. Zmuszona jest do ucieczki przed mafią rządzącą kolonią. Jedyną drogą jest zatem wydostać się poza planetę. To zadanie nie będzie łatwe, a wykonanie go będzie wymagało bratania się z jedną, a nawet kilkoma skrajnie różnymi frakcjami. Każda z nich będzie za pomoc żądała przysług, a będą one z pewnością warte tyle co życie dla młodej bohaterki.

scamper

System rozwoju postaci w założeniu nie jest liniowym. Gracz za otrzymane punkty doświadczenia może wykupić dowolne umiejętności. Te z kolei pomogą mu w osiąganiu celu w jego ulubionym stylu.

Gra nawiązuje do najlepszych tradycji klasyki RPG. Pełna jest nietuzinkowej fabuły podpartej realizacją systemu Neuroshima w przestrzeni wirtualnej. Swoich sił będziecie mogli spróbować na tegorocznych targach PGA, na stoisku Star Socks Team!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *