Najnowsze wiadomości ze świata gier

Battlefield 1- ruszają beta testy [WIDEO]

Już niedługo ruszają beta testy najnowszej odsłony gry. Każdy kto do 21 sierpnia zarejestrował się za pośrednictwem programu Battlefield Insider będzie mógł wziąć w nich udział już dziś, 30 sierpnia.

Jeśli nie zdążyliście się zarejestrować, to nie musicie się obawiać, gdyż otrzymacie możliwość wzięcia udziału w becie Battlefield 1 dzień później, za pośrednictwem sklepów PlayStation, Xbox i Origin (PC).

Uczestnicy testów otrzymają do dyspozycji rozgrywkę na mapie Pustynia Synaj. Dostępne będą 2 tryby: Conquest (do 64 graczy) i Rush (do 24 graczy). Pojawią się trzy nowe klasy postaci: Sentry, Flame Trooper i Tank Hunter.

Niestety okazuje się, że aby zagrać w trybie wieloosobowym bety na konsoli Xbox One będzie wymagana subskrypcja Xbox Live Gold. Informacja ta została potwierdzona na oficjalnym koncie Twitter serii. Na szczęście posiadacze PlayStation 4 nie muszą posiadać PS Plus.

 

Choć nie wiadomo, ile zajmować będzie player testowy, to według ostatnich doniesień wersja na Xbox One będzie ważyła 6 GB.

Kiedy zakończą się testy? Nie wiadomo.

Pełna wersja gry trafi na rynek już 21 października.

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *