Najnowsze wiadomości ze świata gier

Bad Blood – nowe rozszerzenie do Dying Light!

Techland zapowiada Bad Blood. Samodzielny dodatek do Dying Light to odpowiedź dewelopera i na głosy fanów, proszących o rozbudowanie rozgrywki PvP i rosnącą – również wśród sympatyków horrorów – popularność produkcji z nurtu battle royale. Wraz z ogłoszeniem startuje rejestracja na sieciowe testy Bad Blood.

Bad Blood zachowa wszystkie cechy, za które gracze pokochali Dying Lighta i doda do nich brutalne i dynamiczne sieciowe potyczki, zacierający granice między rozgrywką gracz kontra gracz (PvP) i gracz kontra przeciwnik (PvE).

Naszym celem jest zaspokojenie graczy oczekujących zajmującej rywalizacji z żywymi przeciwnikami i popchnięcie naszego multiplayera w nowym kierunku. Skoro Bad Blood powstał na fali żądań fanów to chcemy, by ich opinia była integralnym elementem procesu jego powstawania. Dlatego zapraszamy ich do ogólnoświatowych playtestów. Zagrają w rozszerzenie wcześniej i będą mogli podzielić się przemyśleniami mając pewność, że ich uwagi będą kolejnym źródłem inspiracji dla deweloperów.

Tymon Smektała, producent Dying Light i Dygint Light: The Following

 

Globalne testy będą miały formę zamkniętego eventu online, który pozwoli na dostęp do gry wybranym graczom na PC. Chętni mogą rejestrować się już teraz, a więcej informacji, w tym data startu testów, zostanie podanych wkrótce.

Dying Light: Bad Blood zostanie wydany jako samodzielne rozszerzenie PvP w 2018 roku. Dalsze informacje dotyczące premiery oraz platform zostaną udostępnione wkrótce.

Rejestracja do testów TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *